Workshop Bylinky revue s Janou Vlkovou, autorkou Originální české kuchařky a dalších výjimečných knih.

Jít do:    

Naučte se vyrábět vlastní bylinné přípravky a odneste si své výrobky domů. Workshop Bylinky revue s Janou Vlkovou, autorkou Originální české kuchařky a dalších výjimečných knih.

Venkovní workshop, nasbírejte si své bylinky a naučte se je

V. workshop Bylinky revue - DUBEN

OBJEDNAT ZDE


Téma: Naučte se poznávat bylinky v přírodě (venkovní kurz)
Co se dá venku najít a jak to zpracovat, zdravotní i kulinární využití - poznávačka a praktické využití bylin - venku

Kdy: 30. 4. 2016
Kde: Praha, Divoká Šárka - přesnou adresu obdržíte emailem v týdnu před kurzem, venkovní kurz v přírodě
Doba trvání: 10,00 - 17,00
Nyní akční cena do 15. 4. 2016: 1.999 Kč
Cena při pozdějším objednání: 2.499 Kč

Stáhněte si poukaz v PDF ZDE (darujte nebo udělejte radost sobě)

S sebou si nemusíte nic brát, kromě dobré nálady a potvrzení o platbě.

OMEZENÁ KAPACITA - PŘIHLAŠTE SE PROSÍM VČAS
Pořadatel: Redakce Bylinky revue


Co od nás dostanete:
Nasbíráte si čerstvé bylinky, ze kterých si následně vyrobíte nejrůznější laskominy – zákusky i chlebíčky. Co nesníte na místě, odnesete si s sebou domů.

Co se naučíte:
Poznávat nejběžnější léčivé byliny i jedlé kvítí a býlí. Dozvíte se, jak s nimi pracovat a zpracovávat je. Nejen do vlastních léčivých produktů, ale rovněž v kuchyni, kde mohou být součást hlavních jídel i zajímavým zpestřením.

Přednášející a náplň kurzu:
Jana Vlková – expertka jedlého kvítí a býlí i bylin. Autorka knihy Květinová kuchařka. Studovala přírodní vědy, obor životní prostředí. Živila se jako kulinární novinářka i překladatelka z francouzštiny. Na workshopu bude nejen poutavě povídat o bylinkách, ale k celému teoretickému výkladu přibude i praktické poznávání. Nakonec vás čeká malý minikurz vaření z toho, co během dne nasbíráte.


WORKSHOPY BYLINKY REVUE V ROCE 2016

Máte rádi bylinky? A rádi byste je využívali nejen jako základní surovinu pro chutný čaj? Přijďte na některý z našich kurzů. Naučíme vás, jak s bylinami a dalšími přírodními surovinami správně pracovat, zpracovávat je a následně i využívat. Dozvíte se, jak nahradit chemické preparáty těmi přírodními nebo jak si vyrobit sami doma vlastní bylinnou lékárnu. A rovněž to, jak využívat přírodní prostředky do domácí eko-drogerie.

Osvětlíme vám působení jednotlivých bylin na lidský organismus a naučíte se i základy psychosomatiky - tedy rozboru, proč a jak nemoci vznikají. Kurzy jsou určeny jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Navíc z každého workshopu si vždy odnesete vlastnoručně vyrobení bylinný produkt.

Díky kurzům Bylinky revue se můžete snáz zbavit nemocí i chemických léků, a naučit se většinu běžných obtíží řešit přírodně. Jako bonus přidáme i spoustu jedinečných tipů, rad a znalostí od prověřeného týmu našich lektorů.