Ve speciálním vydání magazínu Bylinky revue se zaměříme na ty nejmenší z nás. Všechna témata budou věnována právě dětem a vám, rodičům, jež o ně s největší láskou pečujete. Žádejte v prodejnách tisku do 27. 11. 2017.

Celé číslo je nabité řadou zajímavých témat a praktických rad, tipů a receptů. Doporučíme vám bylinky, které dětem i maminkám pomohou při nejrůznějších problémech. Podle podrobného návodu si budete moci za pár korun připravit domácí přírodní kosmetiku a vyhnout se tak nakupování předražených produktů z drogerie, které bývají často plné chemie. Pozastavíme se také u velmi diskutovaného tématu jménem očkování. Od specializované lékařky MUDr. Ludmily Elekové se dozvíte nejen všechna pro i proti, ale i to, jaká máte jako rodič v této otázce práva – je například možné očkování dítěte zcela odmítnout?

Nahlédněte do celého obsahu speciálního vydání Bylinky pro děti:

obsah děti


titulka dětiSpeciální vydání Bylinky pro děti
V prodeji od 27. září 2017
Cena: 99,-
Speciální vydání nejsou součástí předplatného
Tel.: +420 225 985 225 (všední dny 08:00 – 18:00)
E-mail: bylinky@send.cz
button-objednejteZajímá vás více?  Pak rozhodně nepřehlédněte ani říjnové vydání magazínu Bylinky revue, kde najdete mnoho zajímavých článků, návodů, rad a tipů. Magazíny si můžete výhodně předplatit ZDE.