Bylinky revue jsou pravidelné knížky, přinášející radost a zároveň jedinečné informace ze světa bylinek. Najdete v nich tradiční a dávno zapomenuté znalosti našich předků i poslední poznatky dnešní vědy. Vychází měsíčně.

Vážená bylinkářko, milý bylinkáři,

já i celá redakce Bylinek věříme, že si najdete čas pro sebe, uvaříte čaj, kafe nebo nalijete sklenku vína a vychutnáte si svou chvilku. Vím z vlastní zkušenosti, že najít chvíli pro sebe je někdy těžké, ale jde to. Mou motivací pro vydávání Bylinek je víra, že právě Vy najdete vnitřní sílu a v každodenním shonu, pracovním kolotoči, plnění rodinných poviností či vyššího poslání, vystoupíte z expresu životních úkolů a užijete si pár zasloužených minut se svými Bylinkami a sami se sebou. Ať vám jsou Bylinky talismanem třeba jako pro buddhistu zvonek připomínající čas k meditaci. Odměnou vám bude příjemný pocit, na chvíli očištěná mysl od zbytných informací a možná překvapivě nová energie na další úkoly běžného dne.

Ještě Vám povím tajemství, jaké bych asi jako vydavatel neměl: nemusíte je ani číst, jen je držte v ruce a zavřete oči. Budete silnější, bude vám dobře a možná najdete chvíli svého štěstí, to vám přeji upřímně a z celého srdce. Bylinky jsou jen Vaše. Za nové Bylinky Vám přeji krásný a prosluněný den.

Aleš Vodička, vydavatel.


Poznejte sílu léčivých bylinek s knížkami Bylinky revue.

V každém čísle například tyto seriály:
Psychosomatika, zbavte se bolesti

Rady našich babiček
Bylinky pro děti
Superpotraviny
Tajemství čínské medicíny
a mnoho dalších témat, jaká zaručeně musíte poznat

Bylinky revue, knížky pro milovníky bylinek žádejte v trafikách

Vytiskněte si dárkový voucher ZDE.

KONTAKT, PŘEDPLATNÉ
Tel.: +420 225 985 225
SMS: +420 605 202 115
E-mail: bylinky@send.cz

Bylinky Revue, s.r.o.
Rybná 14, P.O.Box 12, Praha 1

Aktuální dárky pro nové předplatitele: