Darujte bylinkové dárky

V domácích podmínkách lze vyrobit téměř vše – od přírodních mýdel, masážních olejů přes kulinářské skvosty v podobě kořenících směsí a aromatických marmelád až po pesta.

Při jejich výrobě si dejte záležet. Krásně zabalené a doplněné originálními visačkami nebo stuhami poslouží i jako dárky pro vaše blízké.

FB-BANNER-1217-BR

Odešlete objednávku ještě dnes a vytiskněte si voucher pod stromeček.

Predplatne

POZOR AKCE – zvýhodněné předplatné – platí jen do konce roku.
ZDARMA: Kalendář 2018
ZDARMA: Zdravé recepty

Tel.: +420 225 985 225
(všední dny 08:00 – 18:00)


Současná doba domácí výrobě přeje. Vyrábíme vše od různých dekoračních předmětů až po výrobky, které lze využít v kuchyni nebo při péči o naše zdraví i tělo. Bylinky v těchto produktech rozhodně nemohou chybět, ať už se chcete pustit do výroby jedlých, nebo dekorativních dárků.

Výhodou domácí výroby je perfektní přehled o kvalitě použitých surovin, ale také možnost upravovat libovolně recepturu podle našich požadavků. Pokud vám vlastnoruční výroba dárků přijde zdlouhavá, věřte, že některé bylinkové produkty vyrobíte během několika minut a budete na ně potřebovat jen několik málo surovin, které ještě navíc najdete doma v kuchyni.

Časem zjistíte, že se s bylinkovými solemi a jinými jednoduššími variantami nespokojíte a troufnete si třeba i na přírodní mýdla vyrobená technikou zastudena.

Jedlé bylinkové dárky nejen pro jedlíky

Léčivé a aromatické rostliny představují základ některých jedlých dárků, které dnes zažívají zlaté časy. Rozhodně není na škodu, když známé obdarujete krásně zabalenými kořenícími směsmi, kterými si okoření steaky při letním grilování. Doma si snadno vyrobíte provensálskou nebo italskou kořenící směs. Poměry mezi bylinami si snadno upravíte dle libosti, můžete dokonce přidat i sůl.

(…)

Zajímá vás více? Celý tento text a mnoho zajímavých článků, návodů, rad a tipů najdete v prosincovém vydání Bylinky revue a Zdravých receptů, které vyšly v pátek 1. prosince!

objednatMagazíny si můžete výhodně předplatit ZDE a seznam trafik naleznete ZDE.