Jednobuněčné houbové mikroorganismy, jež člověku dokáží pořádně znepříjemnit život – to jsou kvasinky. Ne všechny jsou škodlivé, ale mnohé z nich mohou být původci různých onemocnění. Pročistěte tělo speciálně upravenou dietou a zbavte se všeho, co by vám mohlo škodit.


Zvýhodněné předplatnéKvasinky je snadné získat, ovšem hůře se jich člověk zbavuje. Dokonce neexistuje žádný univerzální lék, který by nás dokázal kvasinek zcela zbavit. Veškerá antimykotika mohou pomoci jen dočasně, nikoli natrvalo. Možná jen ustoupí aktuální ataka, ovšem dále se budeme muset léčit sami. V opačném případě nás čeká opakování nemoci.

Pokud kvasinku v těle zcela nevymýtíme, začne se velmi rychle znovu množit a znepříjemňovat nám život. Výhodou pro kvasinky a nevýhodou pro nás je jejich velká přizpůsobivost. Dokáží se na chvíli stáhnout a čekat na svoji příležitost. Jakmile ji dostanou, opět se začnou nekontrolovatelně množit. Je tedy jen na nás, abychom změnili prostředí v těle tak, aby pro ně bylo nehostinné.

 

Candida albicans

Zvýhodněné předplatnéJedná se o parazitickou kvasinku, která osídluje střeva, pohlavní ústrojí, ústa (soor), jícen a krk. Za normálních okolností žije v těle v symbióze s ostatními bakteriemi (například acidophilus či bifidobakterie) a kvasinkami. Ovšem při jakémkoli výkyvu (nachlazení, oslabení imunitního systému, infekce a podobně) se může začít nekontrolovatelně množit. V tu chvíli nastává problém. Spouštěčem může být i stres, málo odpočinku, příliš mnoho mouky a cukru v jídelníčku, užívání některých léků (antikoncepce, antibiotika, steroidní hormony).

Příznaky mohou být ihned viditelné (svědění, pálení, u žen výtok), případně nejasné (kruhy pod očima, rozmazané vidění, chronická rýma, ucpaný nos, zvýšená lámavost nehtů, nevolnost, chuť na sladké, pachuť v ústech, zvonění v uších, přibírání či ubývání na váze, bolest svalů, třes končetin, tvorba lupů, poruchy koncentrace, dýchavičnost, dlouhodobý kašel, studené končetiny, zimomřivost, zduřelé uzliny, nespavost, bolesti hlavy a migrény, deprese, chronická únava, ekzém, lupénka, astma či dokonce i revma).

 

Přírodní zabijáci kvasinky

Candidu můžeme v těle eliminovat pravidelným příjmem zdravých tuků. Vhodný je například rybí olej či olej z tresčích jater, také kokosový olej či extra panenský olivový. Dále pomůže užívání česneku a extraktu z grepových jadérek. Pitný režim pak kromě pitné vody doplňte ještě odvarem z oregana, tymiánu, pelyňku pravého nebo ořešáku černého. Je však nutné poznamenat, že přírodní prostředky je třeba každé tři až čtyři dny obměňovat, jelikož candida má tendenci stávat se velmi rychle vůči léčbě odolnou.

 

Tip Bylinky revue:

Zlikviduje přírodně kvasinku Candida

Pomůže nám k tomu přírodní antibiotikum z česneku, cibule, křenu, zázvoru, kurkumy, jablečného octa a chilli papriček. Základní recept tohoto mocného léku pochází ze středověké Evropy, kdy lidé trpěli různými druhy nemocí a epidemií.

Toto unikátní čistící tonikum je vlastně antibiotikum, které zabíjí Gram pozitivní i Gram negativní bakterie . Má také silný antivirový a protiplísňový vliv, zlepšuje krevní a lymfatický oběh ve všech částech těla. Jedná se o nejlepší lék na rostlinné bázi v boji proti kvasince Candida albicans, jež pomohlo mnoha lidem při léčbě spousty virových, bakteriálních, parazitárních a houbových onemocnění – dokonce včetně moru.

Tento prostředek může vyléčit mnoho chronických příznaků a nemocí, podporuje krevní oběh a čistí krev. Tajemství je v silné kombinaci vysoce kvalitních přírodních a čerstvých surovin! Tonikum se ukazuje jako účinné při léčbě různých onemocnění, úspěšně posiluje imunitní systém, působí jako antivirový, antibakteriální, antimykotický a antiparazitární prostředek. Pomáhá též při mnoha závažných infekcích. (…)